Schooljaar 2021-2022

De bezetting in de verschillende groepen.
 
Groep 1-2a        Mevr. Chantal Stevens
 c.stevens@kindante.nl                
 maandag t/m donderdag        
Groep 1-2b      
                        
 Mevr. Celine Houben
 c.houben@kindante.nl 

 Mevr. Jaqueline Rolink
 j.rolink@kindante.nl
 maandag, dinsdag


 woensdag, donderdag
Groep 3-4a  Mevr. Kristel Granzier
 k.granzier@kindante.nl

 Mevr. Sandra Sampers
 s.sampers@kindante.nl
 maandag, dinsdag


 woensdag, donderdag, vrijdag
Groep 3-4b  Mevr. Ellen Biesmans
 e.biesmans@kindante.nl

 Mevr. Maike Pibiri
 m.pibiri@kindante.nl           
 maandag, dinsdag


 woensdag, donderdag, vrijdag
Groep 3-4c  Mevr. Silvia Lamers
 s.lamers@kindante.nl

 Mevr. Judith Vonken
 j.vonken@kindante.nl   
 woensdag, donderdag, vrijdag


 donderdag, vrijdag
Groep 5-6a  Mevr. Elly Schlender
 e.schlender@kindante.nl 
 Mevr Stefanie Reynaers 
 (Ter vervanging voor juf Elly)
 s.reynaers@kindante.nl     

 Mevr. Ilze Verstraeten
 i.verstraeten@kindante.nl      
 maandag, dinsdag, woensdag


 maandag, dinsdag, woensdag

donderdag, vrijdag
Groep 5-6b  Mevr. Ellen Weerts
 e.weerts@kindante.nl
 maandag t/m vrijdag
Groep 5-6c  Mevr. Ingrid Daniëlse
 i.danielse@kindante.nl
 maandag t/m vrijdag
 
Groep 7-8a  Mevr. Nicky Ubachs
 n.ubachs@kindante.nl 

 Mevr. Kristel Granzier
 k.granzier@kindante.nl
 maandag, dinsdag, woensdag om de week,
 donderdag, vrijdag


 op woensdag om de week
Groep 7-8b
 Mevr. Sjaïstha de Wolde
 s.dewolde@kindante.nl

 Mevr Stefanie Reynaers
 s.reynaers@kindante.nl     
 maandag t/m donderdag
 
 vrijdag                      

                                             

Nieuwe ouders

Heeft u interesse in ons kindcentrum? Bent u nieuwsgierig geworden?
Wilt u een keer ons kindcentrum in bedrijf zien of heeft u vragen? Neem dan contact met ons op. Tel. 046-4853938 , of mail naar directie.kcdeeik@kindante.nl